1. شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی پاكـنو:

كاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی پاكـنو به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی پاكـنو و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی پاكـنو از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

2. قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی پاكـنو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی پاكـنو تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

3. تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی پاكـنو اقدام نماید.

4. ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی پاكـنو استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی پاكـنو ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی پاكـنو به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی پاكـنو برای اعضای وب سایت ایمیل ارسال نماید.

توجه داشته باشید که آدرس پست الكترونيكي info@paakno.com تنها سامانه اي است که فروشگاه اینترنتی پاكـنو از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پست الكترونيكي ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه ايميل تحت عنوان فروشگاه اینترنتی پاكـنو، با آدرس پست الكترونيكي ديگري، تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی پاكـنو است و در صورت دریافت چنین ايميلي، لطفاً جهت پیگیری قانونی، آن را به  info@paakno.com اطلاع دهید.

5. سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی پاكـنو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

فروشگاه اینترنتی پاكـنو متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز را برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی پاكـنو، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب مندرج در وبسايت و فروشگاه اینترنتی پاكـنو، از قبيل لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی پاكـنو جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی پاكـنو محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی پاكـنو است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی پاكـنو محفوظ می‏‌دارد.

6. ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده، در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فروشگاه اینترنتی پاكـنو به مشتریان خود در 7 روز هفته بصورت 24 ساعته، امکان ثبت سفارش می‌‏دهد و لیکن  از ساعت 9 صبح الی 17 روزهای کاری، پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات امکان پذیر می باشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی پاكـنو، بترتيب تاريخ سفارش، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه اینترنتی پاكـنو همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی پاكـنو به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش، برای فروشگاه اینترنتی پاكـنو محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

فروشگاه اینترنتی پاكـنو مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی پاكـنو محفوظ است.

7. قيمت ها، هزينه حمل و كوپن تخفيف:

1.7. با توجه به نوسانات بازار و احتمال تغيير در قيمت مواد اوليه، قيمت هاي مندرج در وبسايت شركت، قطعي نبوده و شركت پاکـنو آفرینان فروهر، مختار است در صورت تغيير قيمت، حتي پس از ثبت سفارش مشتري و واريز وجه، قيمت روز را به مشتري اعلام و در صورت موافقت مشتري، نسبت به آماده سازي و ارسال سفارش اقدام نمايد. در صورت عدم موافقت مشتري با قيمت جديد، مبلغ واريز شده به حساب وي مسترد خواهد شد.

2.7. هزينه حمل به عهده خريدار مي باشد.

3.7. كوپن تخفيف با رويكرد جلب رضايت خریداران عمده و براي تعدادی از محصولات، مشروط به ثبت سفارش حداقل مبلغ پيش بيني شده، درج می‏ گردد. لازم به ذكر است كوپن تخفيف هر كالا فقط مختص آن كالا بوده و در صورت ثبت كوپن تخفيف توسط كاربر در ساير محصولات و در كل سبد خريد، فروشگاه اينترنتي پاكـنو هيچ مسئوليتي در قبال اين اشتباه كاربر نخواهد داشت.

در مواردی که به دلیل استقبال کاربران موجودی کالا به پایان رسد، كليه سفارشاتي كه با كوپن تخفيف ثبت گرديده به قوت خود باقي خواهد بود و فروشگاه اينترنتي پاكـنو متعهد مي گردد سفارش ثبت شده را پردازش و براي مشتري ارسال نمايد.